Valymo paslaugos – jūsų patalpų švarai

Valymo paslaugos, kurios bus atliktos be priekaištų, www.getfix.lt  rūpestis! Sutiksite, kad namų ar kitų patalpų valymas nėra itin malonus darbas, tiesa? Be to, tai pareikalauja ir nemažai laiko, ir nemažai jėgų.

Kaip visa tai išspręsti? Labai paprastai – valymo paslaugos, kurias atliks patyrusi Getfix komanda, numes jums šią naštą nuo pečių. Užsisakius mūsų valymo paslaugas jūsų namai, biuras, ar kita patalpa blizgės švara, o jums tik liks džiaugtis stulbinančiais rezultatais. Nepriekaištinga švara, kuri nepareikalaus nei minutės jūsų laiko. Verta išmėginti, ar ne?

Valymo paslaugos: kaina verta rezultato

Valymo paslaugos, atliekamos mūsų komandos, ne tik sutaupys jūsų laiką, bet ir pinigus. Kaip tai įmanoma? Pagalvokite, kiek išleidžiate įvairiausiems valikliams, purškikliams ir kitoms valymo priemonėms, kad pasiektumėte tobulą švarą? O ar visuomet pavyksta? Sunku pripažinti, bet tikrai ne visuomet. Garantuojame, užsisakius www.getfix.lt valymo paslaugas tokių nusivylimų patirti neteks. Parinksime pačias tinkamiausias valymo medžiagas ir nepriekaištingai atliksime darbus reikiamu metu optimaliomis sąnaudomis.

Ar brangu? Atsižvelgiant į tai, kad džiaugsitės tobula švara – tikrai ne. Reikėtų pabrėžti, kad darbų kaina priklauso nuo išdirbto laiko – kuo didesnis plotas ar sudėtingesnė situacija, tuo daugiau laiko truks valymo darbai už kuriuos reikės sumokėti specialistui. Paprasta: valymo paslaugų kainos priklauso nuo darbų sudėtingumo ir ilgumo.

Tačiau kiek kartų pagalvojote, kad atiduotumėte bet ką už nepriekaištingą švarą? Nuo šiol taip galvoti nebeteks, nes galite išsikviesti Getfix komandą!

Valymo paslaugos: patikėkite bet ką

Valymo paslaugos, atliekamos mūsų specialistų komandos – labai įvairios. Iš tiesų, nėra tokios kertelės, kurios negalėtume išvalyti, todėl drąsiai galite kreiptis dėl bet kokių valymo darbų.

Į mūsų valymo darbus gali įeiti šie darbai:

 • Kiliminių dangų siurbimas ir plovimas;
 • Dulkių valymas nuo visų pasiekiamų paviršių;
 • Langų ir kitų stiklinių paviršių valymas;
 • Aplinkos tvarkymas;
 • Grindų dangų plovimas su profesionaliomis valymo priemonėmis;
 • Sanitarinių mazgų valymas;
 • Valymas po remonto ir statybos darbų;
 • Baldų valymas (kėdžių, stalų, spintų);
 • Minkštų baldų valymas;
 • Skubus patalpų valymas;
 • Kiti specializuoti valymo darbai.

Neradote valymo paslaugos, kurios jums reikia? Pasiteiraukite mūsų, esame tikri, galėsime jums padėti!

Valymo paslaugos – ir namui, ir biurui

Valymo paslaugos, kurias galite užsisakyti  vos vienu pelės paspaudimu, bus atliktos itin greitai ir efektyviai.

Ką valome? Visas patalpas, kuriose jums reikalingos valymo paslaugos. Tai gali būti jūsų gyvenamasis namas, butas, biuras ar kt.  Be to, mūsų valymo paslaugas gali užsisakyti ir įmonės, ir privatūs asmenys.

Geriausia tai, kad valymo paslaugos gali būti tiek vienkartinės, tiek reguliarios. Taip supratote teisingai, mūsų komanda gali reguliariai lankytis jūsų namuose ar biure ir palaikyti ten nepriekaištingą švarą. Užsisakę reguliarų patalpų valymą jūs tikrai pamiršite, ką reiškia laikyti šluotą rankose, nes paprasčiausiai jums to nebeprireiks.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *