Veganiški desertai – skonis, kokybė ir laimė viename

veganiški desertai holigans.lt

Desertas prie puodelio kavos, po sunkios darbo dienos, už pergalę, už paaukštinimą, gimtadienio ar vardadienio proga ir be progos. Desertai tinka visur ir visada, todėl yra taip mylimi ir mažų, ir didelių smaližių. O jeigu tai veganiški desertai, kurie dar ir sveiki? Be balto cukraus, be pieno, be gliuteno – kokius mėgstate Jūs?

Veganiški desertai – kas tai per stebuklas?

Tai joks ne stebuklas ir jokia ne paslaptis, tai tiesiog ypatingai geri skanėstai be pieno, kurių pasirinkimas pas mus platus. Jie ypatingi ir tuo, jog turi savyje daug naudingų medžiagų, o kokybiška ir vertinga sudėtis leidžia mėgautis geru skoniu be jokios nuodėmės. Jie puikiai tiks ir kasdienai, ir į šeimos šventę ar išvyką gamtoje, kur visi kartu galėsite pasilepinti ne tik grynu oru, gamta, bet ir skanėstais.

Pasirinkimas išties platus

Galbūt norite paragauti tikrų, gerų datulių, kurios puikiai dera su migdolų riešutais, ekologiškomis kokosų drožlėmis bei agavų sirupu? Tuomet Jums puikiai tiks veganiški desertai, vardu „Datulius“. Šias gėrybes tikrai galėsite pasiimti ir į gamtą, mat juos patogu transportuoti, jie netirpsta. O štai šaldytuve kuo puikiausiai išgyvens Nutella: tikra, sveika, ekologiška, naminė. Ekologiški lazdynų riešutai, ekologiškos datulės, ekologiškas saulėgrąžų aliejus, ekologiška kakava, ekologiškas kerobas, druska. Kokybiškos sudėties Nutella puikiai tiks ant skrudintos duonos, trapučio arba … valgykit į valias tiesiai iš šaukšto (rinkitės kuo didesnį).

Burokėliai į trasą

Veganiški desertai „Bu‘rockas“ kuo puikiausiai tiks tiems, kas nori iš skanėsto gauti dar daugiau naudingų medžiagų ir vitaminų. Burokėliai – geležies, antioksidantų, vitamino C, magnio šaltinis. Taip, taip, mėgausitės skanėstu prie kavos ir dar vitaminų bombą gausite tuo pačiu. Mūsų veganiški desertai gaminami iš ypač kokybiškų bei ekologiškų produktų, šio deserto sudėtis taip pat nėra išimtis.

Netikite, jog įmanomas dangiškas skonis be pragariškų priedų ir daug balto cukraus? Įsitikinkite patys, mūsų veganiški desertai jau laukia Jūsų.

Paruošė Sabina Kemerienė

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *